IQ Test

IQ Test
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IQ Test, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir IQ testi uygulamasıdır.

IQ Test, kullanıcıların Android cihazları üzerinde IQ'larını test edebilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde sorulan sorular genel olarak öğrenme yeteneği, hafıza, mantıksal yetenek, yaratıcı düşünme ve değerlendirme gibi unsurları test etmeye yönelik görsel ve grafik sorularıdır. Bu sayede farklı kültür, dil, çevre, tarih ve diğer unsurlar gibi kaynakların etkileri en aza indirilmiş ve testi tüm kullanıcıların kolayca uygulayabilmesi sağlanmıştır.

40 dakika içerisinde cevaplamanız gereken toplam 39 soru bulunmaktadır. Eğer bir sorunun cevabı hakkında emin değilseniz o soruyu atlayarak daha sonra aynı soruya tekrar geri dönebilirsiniz.

Genellikle normal insanların IQ'ları 80-120 arasındadır ve 120 üstü IQ'lar olağanüstü olarak değerlendirilmektedir. Örneğin Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in IQ değeri 160'tır.

Ne kadar zeki olduğunuzu merak mı ediyorsunuz? IQ Test'i hemen Android cihazlarınız üzerine indirerek kendiniz IQ testini uygulayabilir ve ne kadar zeki olduğunuzu ortaya çıkarabilirsiniz.