İTÜ Mobil 3.1.1 (Android)

İTÜ Mobil

İTÜ Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İTÜ Mobil uygulamasıyla güncel haberleri ve duyuruları takip edebileceğiniz gibi not ve sınav bilgilerinize de ulaşabilirsiniz.

İTÜ Mobil uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinden üniversitenizdeki güncel haber ve duyuruları takip edebilir, notlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri için geliştirilen İTÜ Mobil uygulaması, öğrencilerin işine yarayabilecek birçok özellik sunuyor. Güncel duyurular ve haberleri akıllı telefonlarınızdan takip edebileceğiniz İTÜ Mobil uygulamasında, profilinizi oluşturarak bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. Yemekhane menüsünü sizlere sunan İTÜ Mobil uygulamasında, kampüste yemek yiyebileceğiniz mekanları da kolayca bulabiliyorsunuz.

Üniversite yerleşkesinde gideceğiniz yerleri rahatça bulabilmeniz için İTÜ Harita özelliği de sunan İTÜ Mobil uygulamasında, kütüphane kaynaklarını araştırabiliyor ve Acil Yardım bölümüyle de önemli durumları anında bildirebiliyorsunuz. Sınav takvimi, derslik bilgisi ve vize notlarınızı da görüntüleyebilmenize olanak sağlayan İTÜ Mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, üniversitede ihtiyaç duyduğunuz her şeye anında erişebilirsiniz.

YORUMLAR