Jetpack Girl Fart

Jetpack Girl Fart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jetpack Girl Fart ile kızların da osurduğuna şahit oluyoruz

Jetpack Girl Fart havada süzülme yeteneklerimizi konuşturduğumuz ilginç bir mobil beceri oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Jetpack Girl Fart hayatın gerçeklerini acı bir şekilde yüzümüze vuran bir oyun. Daha önceden kızların osurmadığını mı düşünüyordunuz? Ya da sadece pembe kokusuz dumanların kızların osurma şekli olduğuna mı inanıyordunuz? Maalesef ki öyle değilmiş... Jetpack Girl Fart "kızlar da osurur" sloganına sahip bir oyun olarak bütün inandığımız güzel şeyleri yerlere vuruyor ve acı gerçekleri yüzümüze yüzümüze çarpıyor.

Jetpack Girl Fart'da dünya osurma şampiyonu olan Alice adlı bir kızı yönetiyoruz. A noktasından B noktasına en hızlı şekilde gitmeye çalışan Alice bu işin sırrının osuruğunu bir jetpack gibi kullanmak olduğunu keşfediyor. Alice bir nedenle birşeylerden kaçmaktadır, ama bundan bize ne? Tek bildiğimiz şey insanların onu yakalamaya çalıştığı ve biçimsiz kuşların onun yolunu kesmeye çalıştığıdır.

Jetpack Girl Fart Flappy Bird tarzı bir oynanışa sahip. Osurarak havada yükseldiğimiz oyunda karşımıza çıkan engellerden ekrana dokunarak sıyrılmaya çalışıyoruz. Ekrana dokundukça Alice osuruyor. Kahvaltıda yediği pastırmalı yumurtanın gücünü acımasızca kullanan Alice kendi için küçük bir başarıya, bizim için büyük bir hüsrana imza atıyor.

Jetpack Girl Fart ses efektlerinde yakaladığı başarıyı gerçekçilik anlamında yakalayamıyor. Oyunda Alice o kadar güçlü osursa da herhangi bir koku alamıyoruz. Kim bilir, belki de nihayetinde kızların osuruğu kokmuyordur?

YORUMLAR