Jigty Jigsaw Puzzles 2.2.1 (Android)

Jigty Jigsaw Puzzles

Jigty Jigsaw Puzzles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jigty Jigsaw Puzzle Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yapboz oyunudur.

Yapbozlar çoğu zaman alınabilecek en iyi hediyeler arasındadır. Çünkü hemen hemen herkes güzel tasarımlı bir yapbozdan keyif alır boş zamanlarını bu keyifli aktiviteyle doldurur. Fakat artık evde masa üzerinde fazla yer kaplayan büyük yapbozlara ihtiyacınız yok, hepsini mobil cihazınızda toplayabilir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Üstelik parça kaybetme derdiniz de yok!

Jigty Jigsaw Puzzle her yaştan oyunculara hitap eden keyifli bir yapboz oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda farklı oyun modları bulunuyor.

Kolay kullanım özelliklerine sahip arayüzden seçeceğiniz görselin ardından zorluk seviyesini ayarlamanız isteniyor. Yeni başladıysanız az parçalı yapbozları seçmek yararınıza olacaktır. Konu hakkında tecrübeliyseniz daha yüksek parça sayısına sahip yapbozlardan seçebilirsiniz.

Oyunun her yaştan oyuncuya hitap ettiğini belirtmiştim. Fakat oyunda çocuklara yönelik bir mod da bulunmakta. Bu modda çocuklara rehber olması için çizgiler ve daha az parçalı yapbozlar yer alıyor. Arkadaşlarınıza karşı da mücadelelere girişebileceğiniz Jigty Jigsaw Puzzle’ı oynarken çok keyif alacağınız düşünüyorum.

YORUMLAR