Journeys & Notes

Journeys & Notes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Journeys & Notes, Microsoft tarafından akıllı telefonlar için tasarlanmış, birçok konum kaydedip hakkında çeşitli notlar alabileceğiniz bir seyahat ajandası uygulamasıdır.

Microsoft'un çeşitli elemanlarının boş zamanlarında mevcutmobil platformlar için uygulama ve program tasarladığı proje Microsoft Garage'dan çıkma yeni Journeys & Notes, başlangıç ve varış noktanıza kadar geçen sürede not alabileceğiniz, gezdiğiniz lokasyonların kaydını tutup sizi kendi sosyal ağına alan bir seyahat uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Foursquare ve Swarm gibi bulunduğunuz alanı işaretleyebileceğiniz uygulamada diler otobüsle şehrin karşısına geçin, diler bir jete binerek dünyanın diğer ucuna gidin. Tüm seyahatlerinizi kayıt altında tutan uygulama sayesinde hayatınız boyunca yer aldığınız anılarınızı da notlarla birlikte yanınızda taşıyabilirsiniz.

Journeys & Notes'un en güzel özelliklerinden bir tanesi sosyal ağ içerisinde bulunduğunuz lokasyonlara not bırakabilme özelliği. Böylece sizden sonra gelecek insanlar bıraktığınız notları okuyabilecek ve o yer hakkında bilgi sahibi olabilecekler. Özellikle keşfe çıkan insanlar için dünyanın göz görmemiş yerlerine işaret bırakmak amacıyla tasarlanan Journeys & Notes bir seyahat uygulaması olarak kullanıcılarına verimli sonuçlar vaat ediyor.

Eğer siz de seyahat etmeyi seven biriyseniz ve gezdiğiniz bölgelerde bir iz bırakmak isterseniz Journeys & Notes ile dünyanın her yerindeki yeni yolculara ışık tutabilir, anılarınızı tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

ARTILAR

Yer belirlediğiniz adreslere not bırakabilme

Dünyanın hemen hemen her noktasına erişim imkanı

EKSİLER

YORUMLAR