Karate Man

Karate Man
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Karate Man basit ve eğlenceli bir mobil beceri oyunudur

Karate Man eğer basit, hızlı ve bağımlılık yapıcı mobil oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Karate Man'da Uzak Doğu'nun etkileyici dövüş sanatı karate ile uğraşan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Kahramanımız bu dövüş sanatındaki ustalığını kanıtlamak için karşısındaki dev ağacı yıkmaya çalışıyor. Bunu yapabilmek için ise vuruşlarıyla ağacı parça parça aşağıya doğru indiriyor. Ağaç aşağıya doğru indikçe ağaçla beraber dallar da aşağıya iniyor. Bu nedenle dallardan kaçmamız da gerekiyor.

Karate Man tamamen hızlı bir şekilde dallara çarpmadan ağacı yumruklamak üzerine kurulu bir beceri oyunu. Karateci kahramanımız ağacın sağına veya soluna yumruk atabiliyor. Ekranın sağ veya sol tarafına dokunarak bu işi gerçekleştirebiliyoruz ve dalların yerine göre uygun tarafı yumrukluyoruz. Seri bir şekilde yumruk attıkça dallar da daha hızlı aşağıya iniyor; bu nedenle reflekslerimizi daha etkin bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Oyunda zamana karşı yarışıyor olmamız oyuna heyecan katıyor.

Karate Man'da yüksek puan yakaladıkça yeni karatecilerin kilidini de açabiliyor. Kolay bir şekilde oynayabilen bu oyunu oynarken arkadaşlarınızla rekabet etmek için saatlerinizi harcıyorsunuz.

YORUMLAR