Karnaval Radyo for Tablet

Karnaval Radyo for Tablet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Karnaval Radyo for Tablet, Türkiye'nin en çok dinlenen radyo kanallarını bir araya getiriyor.

Türkiye’nin sayılı radyo grupları arasında yer alan Karnaval Radyo’nun dinleyicilerinden biriyseniz resmi uygulamasını Android tabletinize yüklemenizi kesinlikle yüklemelisiniz.

Metro FM, Süper FM, JoyTurk, RetroTurk, Efkar, Joy FM, JoyTurk Akustik, Zeplin, Radio Mydonose ve daha sayamadığım onlarca yerli ve yabancı müzikleri radyo dinleyicileri paylaşan kanalları bir arada sunan Karnaval Radyo, sunduğu özellikler ile birçok radyo uygulamasından öne çıkıyor. Android tabletler için özel hazırlanan başka radyo uygulamalarında bulamayacağınız birçok özellik mevcut. Radyo kanallarının canlı yayınlarını dinleyebilme, alarm özelliği ile radyonun otomatik olarak istenilen saatte başlatılabilmesi, uyku modu özelliği ile yayının belirtilen saatte durdurulması, müzik dünyasının en yeni haberler, sanatçıların biyografi ve fotoğrafları gibi saymakla bitiremeyeceğim onlarca özellik Karnaval Radyo’da emrinize amade.

Arka planda çalma desteği sayesinde bir yandan Android tabletinizin büyük ekranında webde gezinirken diğer yandan sevdiğiniz radyo kanallarını yüksek kalitede dinleme izni veren Karnaval Radyo’nun Android tabletler için hazırlanmış sürümü ne yazık ki 4.0 güncellemesi gerektiriyor.

YORUMLAR