Keep Calm Wallpapers

Keep Calm Wallpapers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keep Calm Wallpapers, keep calm ile başlayıp sonuna istediğinizi koyduğunuz resimlerden oluşan ücretsiz ve eğlenceli bir Android duvar kağıdı uygulaması.

Keep Calm Wallpapers, internet üzerinde uzun süredir süregelen eğlenceli akımlardan bir tanesi için hazırlanmış olan bir Android duvar kağıdı uygulaması. Eğer internetle biraz haşır neşirseniz mutlaka bir tane "Keep Calm" ile başlayan yazılı paylaşım görmüşsünüzdür.

Keep Calm ve... şeklinde renkli arkaplan üzerine hazırlanan bu paylaşımlar istediğiniz herhangi bir şey hakkında olabiliyor. Örneğin; Rahatla ve beni öp, rahatla ve iyi hisset, rahatla ve hayatını renklendir vb. şeklinde fakat cümlelerin başı her zaman "Keep Calm" yani rahatla ile başlıyor.

Bu şekilde hazırlanmış olan onlarca paylaşımı bir araya getirip hazırlanan duvar kağıdı uygulaması sayesinde kendinize hazırlamak zorunda kalmadan hazırları arasından istediğinizi seçip, Android telefon ve tabletlerinizin duvar kağıdı olarak ayarlayabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde yer alan tüm resimleri duvar kağıdı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca resimleri dilerseniz SD kartınıza da kaydetmek mümkün. Bunun dışında resimler uygulama içerisinde barındırıldığı için görebilmek ve aralarında gezinti yapmak için internet bağlantısına ihtiyacınız yok. Dilediğiniz zaman uygulamaya girerek istediğiniz resmi seçip duvar kağıdı olarak ayarlama şansınız bulunuyor.

Keep Calm akımına katılmak ve bu akımı Android mobil cihazlarınızı ekranına taşımak istiyorsanız, kısacası telefonunuzu ya da tabletinizi biraz daha renklendirmek ve eğlenceli kılmak istiyorsanız bu uygulamayı ücretsiz deneyebilirsiniz.

YORUMLAR