Microsoft Launcher

Microsoft Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 698
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Microsoft Arrow Launcher, Android cihazınızda ücretsiz kullanabileceğiniz launcher uygulamaları arasında.

Microsoft Arrow Launcher ya da yeni adıyla Microsoft Launcher, Android telefon ve tablet kullanıcılarına yönelik hazırlanmış ücretsiz launcher uygulamaları arasında. Şu anda geliştirilme aşamasında olan launcher’ı Android cihazınıza indirerek sık kullandığınız uygulama ve kişilerinize daha kolay erişebilir, cihazınızı çok daha hızlı şekilde kullanabilirsiniz.

Android cihazınızın arayüzünden hoşnut değilseniz, kullanışlı bir launcher uygulaması arayışısında iseniz Microsoft’un beta sürecinde olan Arrow Launcher’ını denemenizi tavsiye ederim. Launcher kişiler, son açılan uygulamalar ve son indirilen uygulamalar olmak üzere ekranınızı üç sayfaya bölüyor. İlk sayfa olan kişiler sayfasında kişilerinizi telefon, e-postalarıyla birlikte görebiliyorsunuz. Launcher’ın ana sayfası olan uygulamalar sayfası son yüklenenler ve sık kullanılanlar bölümlerine ayrılmış. Uygulamalar sayfasında ayrıca kolaylıkla hatırlatıcı eklemenizi sağlayan notlar ve hatırlatıcılar sayfası bulunmakta. Bunlar haricinde diğer bir çok launcher’da gördüğümüz basit kaydırma hareketiyle erişilebilen sık kullandığınız uygulamaları ve ayarlar, duvar kağıtları gibi yararlı bağlantıları karşınıza çıkaran dock da yer almakta.

Özelleştirme tarafına baktığımızda bazı sorunlar göze çarpıyor. Uygulamaların simgelerinin değişmesini sağlayamıyor, boyutlarını dilediğinizce ayarlayamıyorsunuz. Ayrıca ana sayfada bulunan sık kullanılan uygulamalara dilediğiniz bir uygulamayı atamıyorsunuz. Başka bir deyişle Arrow Launcher, kullanım şeklinize göre şekillenen özelleştirmeye – şu an için – izin vermeyen bir launcher.

Android cihazınız için farklı bir launcher uygulaması arıyorsanız Microsoft Launcher’ı indirerek ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.