Kent FM

Kent FM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kent FM uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan doksanların pop müziklerini dinlemeye başlayabilirsiniz.

Kent FM uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının, mobil cihazlarını kullanarak kolayca Kent FM radyosunu dinlemek için kullanabilecekleri ücretsiz radyo dinleme uygulamaları arasında yer alıyor. Oldukça sade ve hemen dinlemeye başlayabileceğiniz bir arayüzle birlikte gelen uygulama, böylelikle kullanıcıların özellikle yetmişler, seksenler ve doksanlardaki parçaları diledikleri gibi dinlemelerine yardımcı oluyor.

Uygulamanın yayınladığı Kent FM radyosu direkt olarak internet üzerinden çekiliyor ve bu nedenle çalışmak için bir internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunu belirtmek lazım. Ancak özellikle kotalı 3G internet bağlantılarını kullanarak uzun sürelerle radyo dinlemenin kotayı bitirebileceğini de kesinlikle aklınızdan çıkarmayın derim.

Kent FM uygulamasında yer alan Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak radyonun sosyal medya hesaplarına ulaşabiliyor, hatta dilerseniz e-posta butonuna basarak taleplerinizi radyoya iletebiliyorsunuz. Bunun yanında çağrı yapabilmeniz için de bir çağrı butonu bulunduğu için şarkı taleplerinizi ya da önerilerinizi aramalar yaparak da iletebiliyorsunuz.

Herhangi bir performans sıkıntısına sahip olmayan uygulama, akıcı bir şekilde Kent FM radyosunu cebinize getiriyor. Lakin internetin zor çektiği noktalarda zaman zaman kesintilerle karşılaşmak mümkün olduğu için iyi bir konumda olduğunuzdan emin olmayı unutmayın.

YORUMLAR