KK Easy Launcher

KK Easy Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KK Easy Launcher Android cihazınızın ana ekranını kişiselleştirmenize imkan tanıyan bir uygulamadır

Akıllı telefonlarımızın en sevilen özelliklerinden biri de istediğimiz gibi kişiselleştirebiliyor olmamız. Bu açıdan bakıldığında Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsak oldukça şanslı sayılırız. Çeşitli uygulamalar sayesinde telefonlarımızı kendi ihtiyaçlarımıza göre şekillendirebiliyoruz.

KK Easy Launcher’da bu işe yarıyor. Oldukça kullanışlı bir ana ekran uygulaması olduğunu söyleyebilirim. Kolay ve hızlı bir şekilde Android cihazlarınızı kişisel kullanımınıza uygun hale getirebiliyorsunuz. Görme sorunu yaşayan yaşlılar ve henüz telefonla yeni tanışan insanların akıllı telefonlarına alışabilmesi için geliştirilmiş. Teknoloji ürünlerinin herkese hitap etmeyecek şekilde üretildiği düşünüldüğünde amacının oldukça önemli olduğunu vurgulamakta fayda var.

Uygulamayı ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebiliyorsunuz. Özellikleri biraz önce belirttiğim amacına uygun olarak şekillenmiş. Genişletilmiş simgeler ve kullanıcıya kullanım rahatlığı veren opsiyonlar bulunuyor. Ana ekrana en çok aradığınız kişileri ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca kullandığınız başlıca uygulamaları kategorize etmeniz de mümkün. Bundan sonra hangi uygulamanın nereye ait olduğunu bulmakta sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Uygulamanın görsellerine bakıp kullanıma ne kadar uygun olduğunu somut bir şekilde görebilirsiniz. Eğer ki akıllı telefonlarınızı rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız indirmenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR