Konusma ve Ses kayıt - ASR 18 (Android)

Konusma ve Ses kayıt - ASR

18
Konusma ve Ses kayıt - ASR
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    64,604

  • Üretici

    NLL

Konusma ve Ses kayıt - ASR ile kolayca ses kaydı yapabiliyoruz

Konusma ve Ses kayıt - ASR kullanıcılara Android akıllı telefon ve tabletlerinde kolayca ve sınırsızca ses kaydetme imkanı veren ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bir ses kayıt uygulamasıdır.

Konusma ve Ses kayıt - ASR bize konuşmaları, müziği, sesli notları veya herhangi bir sesi Android telefon veya tabletimizi kullanarak kaydetme imkanı veriyor. Uygulama Android'in standart ses kayıt uygulamasından daha yüksek frekansta ve kalitede kayıt yapabilmektedir. Konusma ve Ses kayıt - ASR ile WAV, OGG, FLAC, AAC, MP4 ve 3GP formatlarında kayıt yapabilirken size sample rate ve bit rate gibi değerleri tercihlerinize göre yapılandırarak ses kalitesini belirleme imkanı veriyor.

Konusma ve Ses kayıt - ASR ile gerçek zamanlı ses kayıtlarınızı duraklatıp istediğiniz zaman bu kayıtlara devam edebiliyorsunuz. Uygulama size ses dosyalarını kaydedeceğiniz klasörü belirleme imkanı da veriyor.

Konusma ve Ses kayıt - ASR'nin en güzel özellikliklerinden biri ses sensörüne sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde Android cihazınız ortamdaki sesleri takip ediyor ve ortam sessiz olduğunda kaydı duraklatıyor, ortamda herhangi bir ses oluştuğunda ise kaydı devam ettiriyor.

Konusma ve Ses kayıt - ASR ile mikrofondan alınan sesi yükseltip azaltabilmeniz de mümkün. Artı ve eksi kazanç değerlerini değiştirebilen uygulama size her şartta çözüm sunabiliyor.

Konusma ve Ses kayıt - ASR oluşturduğunuz kayıtları Dropbox veya Google Drive üzerinden kolayca paylaşma imkanı sunuyor. 

YORUMLAR