Koreantürk Radyo 2.0 (Android)

Koreantürk Radyo

2.0
Koreantürk Radyo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Koreantürk Radyo, Kore'de popüler olan pop şarkılarını dinlemek, Koreantürk radyosunu canlı takip edebilmek ve DJ performanslarını kaçırmamak için kullanabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir radyo uygulaması.

Koreantürk Radyo, son zamanlarda gittikçe popüler olmaya başlayan Kore şarkılarını dinleyebilmek için kullanabileceğiniz basit fakat eğlenceli ve ücretsiz bir Android radyo uygulaması. Uygulamayı kullanarak KPOP diye adlandırılan Kore Pop şarkılarının hepsini dinleyebiliyorsunuz.

Ufak boyutlu ve hafif bir uygulama olan Koreantürk Radyo, Android telefon ve tabletlerinizi yormadan çalışır. Koreantürk radyoda çalan şarkı ve DJ yayınlarını rahatlıkla takip edebilmenizi sağlar. Özellikle Kore dizilerinin son zamanlardaki popülaritesinin artmasıyla birlikte pek çok kişi de Kore şarkılarını dinlemeye başladı. YouTube üzerinde mutlaka denk gelmişsinizdir. Sayıları 4 ile 10 arasında değişen Kore kızları bir grup kurarak sevimli sevimli şarkı söylüyorlar. Aslında ilk başta farklı gelmesine rağmen dinledikçe şarkıları sevdiğinizin farkına varıp bir anda ritme ayak uydurmaya başlıyorsunuz. İşte tüm bu şarkıları dinleyerek takip edebileceğiniz bir radyo uygulaması olan Koreantürk Radyo, eğer Kore dizi ve şarkılarına ilginiz varsa mutlaka indirin.

İndireceğiniz dosya uygulamanın direkt olarak Koreantürk Radyo APK'sı olduğu için eğer bilgisayarınıza indiriyorsanız Android telefon yada tabletinize göndererek kurulum yapmanız gerekiyor. Direkt olarak Android cihazınızdan indiriyorsanız hemen kurulum işlemini tamamlayıp Kore pop şarkılarını dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan radyoyu kullanırken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

YORUMLAR