KPSS 2014 Güncel Bilgiler Full

KPSS 2014 Güncel Bilgiler Full
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KPSS 2014 Güncel Bilgiler Full, memur olabilmek için azimle çalışan Android kullanıcılarına yardım edebilmek için özenle hazırlanmış ücretsiz bir uygulamadır.

KPSS 2014 Güncel Bilgiler Full, KPSS sınavına girmeye hazırlanan kişilere yardım edebilmek için hazırlanan oldukça yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde bulabilecekleriniz:

  • Güncel Bilgiler (2012 - 2020)
  • Ders Notları
  • Önemli Bilgiler
  • Çözümlü Çıkmış Sorular (1999 - 2013)

Adayların da çok iyi bildiği üzere KPSS'de çıkacak olan Güncel Bilgiler soruları önceden kestirilemeyen sorulardır. Ayrıca çıkacak soru sayısı da arttırıldıktan sonra adaylar için çok daha önemli hale gelmiştir. Durum böyle olunca, Güncel Bilgiler sorularını eksiksiz ve doğru olarak çözebilmeniz için 2012 - 2020 yılları arasındaki tüm güncel olaylar değerlendirilerek uygulamaya eklenmiş. Güncel bilgiler dışında ders notlarına, önemli bilgilere ve çıkmış sorulara da uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde boş vakitlerinizi değerlendirerek ders çalışabilirsiniz. KPSS adaylarının uygulamayı kesinlikle kullanmasını tavsiye ederim.