KPSS 2016 Lisans Geri Sayım 3.2 (Android)

KPSS 2016 Lisans Geri Sayım

3.2
KPSS 2016 Lisans Geri Sayım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KPSS 2016 Lisans Geri Sayım, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir eğitim uygulamasıdır.

KPSS 2016 Lisans Geri Sayım, pek çok insanın iş hayalini süsleyen sınav için geliştirilmiş bir eğitim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize yükleyerek kullanabileceğiniz uygulamada, kendinizi motive edecek sözleri görebilir ve sınava ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz. 

KPSS sınavının ülkemizde ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Pek çok kişi kamu personeli olmak için sınava giriyor ve büyük pastadan kendine pay almak için kıyasıya yarışıyor. Çevrenize bir bakın, KPSS uğruna yüzlerce dirsek çürüten binlerce insan görürsünüz. Hepsinin amacı kendilerine daha iyi bir gelecek kurmak için uğraşmak. KPSS 2016 Lisans Geri Sayım uygulaması da bu zorlu süreçte sizin yanınızda oluyor ve sizi motive eden mükemmel sözlerle hırslandırıyor. Aynı zamanda bir de sınava ne kadar kaldığını görebildiğiniz bir sayaç barındırıyor. Sınava 3 gün kala bildirim alabiliyorsunuz, her gün 3 kere de motivasyon bildirimi gönderiyor. 

Sınav yaklaşırken kendinizi motive edecek bir uygulama isterseniz KPSS 2016 Lisans Geri Sayım uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Bilgilendirme amacı taşıması ve küçük boyutlu olması sebebiyle denemenizi öneririm.