KPSS Güncel Bilgiler 2016 1.5 (Android)

KPSS Güncel Bilgiler 2016

1.5
KPSS Güncel Bilgiler 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KPSS Güncel Bilgiler 2016, KPSS'de çıkabilecek sorular hakkında en güncel bilgileri sunan yararlı bir Android KPSS uygulaması.

KPSS Güncel Bilgiler 2016, uzmanlar tarafından hazırlanarak Android telefon ve tablet kullanıcılarına sunulan ücretsiz ve yararlı bir KPSS uygulaması. KPSS'de çıkabileek sorulara önceden hazırlanmanızı sağlayan uygulamanın 2015 versiyonu, sınavda çıkan 4 soruyu tutturmuş.

Uygulamanın şüphesiz en güzel özelliklerinden bir tanesi kullanırken internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor olmanız. Böylelikle uygulamayı indirdikten sonra dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde KPSS bilgilerine ulaşarak çalışabilirsiniz. Ayrıca haftalık olarak gelen güncellemeler sayesinde uygulama sürekli güncel kalıyor ve yeni bilgiler eklenmiş oluyor.

Uygulama içerisinde bulunan tüm bilgiler KPSS'ye girecek olan adaylar için özel olarak hazırlanan güncel bilgilerden oluşuyor. Bu uygulama sayesinde KPSS için edinmiş olduğunuz ufak boyutlu kitapları taşımak yerine çalışmalarınızı uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz.

Evde, iş yerinde, otobüste ya da dilediğiniz herhangi bir yerde KPSS'ye çalışmanıza olanak sağlayan bu uygulamayı Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip faydalanabilirsiniz. Uygulama üzerinde gözlerinizi yormayacak şekilde tasarlanan sepya arkaplan bulunuyor. Bu sayede çok fazla bilgi okusanız bile gözleriniz yorulmuyor.

YORUMLAR