KPSS Kartları 2016 1.1.2 (Android)

KPSS Kartları 2016

KPSS Kartları 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KPSS'ye mobil cihazlarınız üzerinden daha kolay ve etkili bir şekilde çalışabilirsiniz.

Kamu Personeli Seçme Sınavı’na Android cihazlarınız ile birlikte bulunduğunuz her yerden çalışmak için KPSS Kartları 2016 uygulamasını mutlaka denemenizi öneriyorum.

Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık ve Güncel Bilgiler kategorilerine ait sorular sunan uygulamada, seçtiğiniz derse ait kartlardaki soruları yanıtlayarak bilginizi pekiştirebiliyorsunuz. Uygulamada bulunan sorular sadece iki şıktan oluşuyor ve bu sayede cevapların daha akılda kalıcı olması sağlanıyor. Konuları daha kolay bir şekilde anlayabileceğiniz ve tekrar ettikçe daha çabuk öğreneceğinizi düşündüğüm uygulama KPSS’ye hazırlanan adaylar için oldukça güzel düşünülmüş.

Alışılagelmişin dışında bir konsept sunarak, daha keyifli bir şekilde ders çalışma imkanı sunan KPSS Kartları uygulamasının geliştiricileri, akılda kalması zor olan önemli bilgileri soruya dönüştürerek farklı bir öğretme biçimi geliştirmiş diyebilirim. Kullanıcılarının da soru ve cevap gönderebilmesini mümkün kılan KPSS Kartları 2016 uygulamasını ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

YORUMLAR