KPSS YARIŞMASI

KPSS YARIŞMASI
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KPSS YARIŞMASI ile KPSS soru çözme performansınızı ölçebilirsiniz

KPSS YARIŞMASI eğer KPSS - Kamu Personeli Seçme Sınavı'na hazırlanıyorsanız size oldukça yardımcı olacak olan, Android işletim sisteminesahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir KPSS uygulamasıdır.

KPSS YARIŞMASI etkileşimli bir yapıya sahiptir. Uygulamada size KPSS soruları sorularak KPSS soru çözme performansınız ölçümlenmektedir. KPSS YARIŞMASI'nda KPSS Türkçe, KPSS Matematik, KPSS Tarih, KPSS Coğrafya, KPSS Vatandaşlık ve güncel bilgiler dallarında KPSS sınav soruları yer alıyor. Kullanıcıdan bu dallarda sorulan soruları çözmesi isteniyor. Kullanıcının her dersle ilgili olarak verdiği cevaplar değerlendiriliyor ve sıralamaya alınıyor. Sıralama doğru, yanlış veya boş bıraktığınız sorular göz önüne alınarak yapılıyor. Eğer başka kullanıcılarla aynı doğru, yanlış veya boş sayısına sahipseniz soru çözme süreniz baz alınıyor ve soruları daha hızlı çözen kullanıcılar sıralamada ön sıraya geçiyor.

KPSS YARIŞMASI ile KPSS soru çözme yeteneklerinizi geliştirebilmeniz mümkün. Uygulamanın güzel yönü size soru çözme sürenizi kontrol etme imkanı vermesi ve bu süreyi iyileştirmenize ve geliştirmenize imkan tanıması. Uygulamada sorulan soruların günlük olarak güncelleniyor oluşu uygulamanın soru arşivinin giderek genişlemesini sağlıyor.

KPSS YARIŞMASI soru göndermenize de imkan tanıyor. Eğer KPSS'ye hazırlanıyorsanız KPSS YARIŞMASI kaçırmamanız gereken bir uygulama.

YORUMLAR