Lane Splitter 4.0.4 (Android)

Lane Splitter

Lane Splitter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lane Splitter güzel görünen bir yarış oyunudur

Lane Splitter yüksek hızlarda yoğun trafik içerisinde yol almaya çalıştığınız eğlenceli bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Lane Splitter'da Jake Melton adlı bir kahramanı yönetiyoruz. Jake Melton hayatı boyunca birçok hata yapmıştır; fakat kendi düğününü kaçırmak bu hatalardan biri olmayacaktır. Bu nedenle kahramanımız süper hızlı yarış motoruna atlıyor ve yoğun trafik içerisinde en hızlı şekilde ilerleyerek düğününe yetşmeye çalışıyor. Biz bu süre boyunca yarıl motorunu yönlendiriyoruz ve Jake Melton'ın diğer araçlara çarpmasını engellemeye çalışıyoruz.

Lane Splitter reflekslerimizi test eden bir oyun. Biz oyunda yol alırken trafikteki araçlarda hareket ediyor ve bu durumlara anlık olarak tepki vermemiz gerekiyor. Oyunu Android cihazımızın hareket sensörü yardımıyla oynayabilmekteyiz. Oyunda yol alırken bir yandan diğer arabalara, polislere ve duvarlara dikkat etmemiz gerekiyor, diğer yandan da yol üstündeki altınları toplamamız gerekiyor. Bu altınları çeşitli geliştirmelere harcayabiliyoruz. Motorumuzla yol alırken ekrana dokunarak çeşitli özel hareketler yapabilmekteyiz.

Lane Splitter oldukça güzel grafiklere sahip. Eğer trafikte ilerlenen yarış oyunlarını seviyorsanız Lane Splitter'ı deneyebilirsiniz.