Lara Croft GO 1.0.48285 (Android)
Lara Croft GO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    407

  • Üretici

    SQUARE ENIX

Lara Croft GO sevilen oyun kahramanının sıra tabanlı mobil strateji oyunudur

Lara Croft GO, Tomb Raider serilerinin yıldızı Lara Croft'un yepyeni maceralarını mobil cihazlarımıza taşıyan bir strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir sıra tabanlı bulmaca oyunu olarak tanımlanabilecek Lara Croft GO'da bizi heyecan dolu bir hikaye bekliyor. Eski tapınakların ve kalıntıların en iyi hazine avcıları arasında olan Lara bu macerasında Zehir Kraliçesi'nin gizeminin peşinden gidiyor ve bu amaçla ölümcül tuzaklarla dolu antik harabelere yolculuk ediyor. Eski ve unutulmuş bir medeniyetin kalıntıları arasında dolaşan Lara yüzyıllar boyunca korunmuş olan sırları ortaya çıkarmak için bulmacaları çözüyor, düşmanlarıyla savaşıyor ve taktiksel bir mücadeleye giriyor. Biz de ona bu macerada eşlik ederek eğlenceye ortak oluyoruz.

Lara Croft GO'da oyun atmosferinin oldukça başarılı olduğu söylenebilir. Loş ışıklandırmaya sahip harabelerde ışık sızıntıları göze hoş görünüyor, ayrıca oyunun müzikleri de bu atmosfere güzel bir şekilde uyum sağlıyor. Oyunda yapacağımız hamleleri tıpkı bir satranç oyunu gibi hesaplamamız gerekiyor. Hareket etmek için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz. Kontroller genel olarak kolay ve sorun yaratmıyor.

Lara Croft GO'da karşımıza çıkan bulmacaları çözebilmek için farklı eşyaları bulmamız ve ihtiyaç duyduğumuz yerlerde kullanmamız gerekiyor. Oyunda düşmanlarımızla yaptığımız savaşlar da taktiksel bir bulmaca gibi. 5 bölüme ayrılmış bir hikaye sunan oyunda 75 farklı bulmaca karşımıza çıkıyor.

Lara Croft GO'da toplayacağınız gizli antik eserlerle özel Lara Croft kostümlerinin kilidini açabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR