Launcher 8 HD

Launcher 8 HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Launcher 8 HD, Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanabileceği çokyönlü ve gelişmiş bir Android launcher uygulaması.

Launcher 8 HD, Android telefonlarınızın çok daha güzel görünmesini sağlayacak bir launcher uygulaması. Bildiğiniz üzere satın aldığınız Android telefonlar kendi standart launcherları ile birlikte geliyor. Her ne kadar düzenleme imkanınız olsa da, genelde çok kısıtlı düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Tüm bu kısıtlamaları aşarak, Android telefonlarınızın ekran, menü, ikon ve genel görünümlerini değiştirerek kendinize özel bir kullanım şekli oluşturabileceğiniz bir launcher uygulaması arıyorsanız, Launcher 8 HD'yi denemenizi tavsiye ederim.

Android telefon ve tabletler için özel olarak optimize edilen Launcher 8 HD, güvenli bir kilit ekranı ile birlikte geliyor. Uygulamayı yükleyerek indirdiğinizde içerisinde yüklü olarak gelen 6 adet HD duvar kağıdı arasından istediğiniz seçerek telefonunuza şık bir görünüm kazandırabiliyorsunuz. Şık duvar kağıtları dışında, standart ikonlardan daha güzel tasarlanmış ikonlarda barındıran uygulama, Android mobil cihazlarınızın görünümü oldukça değiştirerek güzelleştiriyor.

Çok fazla fonskiyon ve özelliğe sahip olan uygulamanın tüm özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • 6 adet HD duvar kağıdı
  • Şeffaf duvar kağıtları
  • Düzenlenebilir durum çubuğu
  • 12/24 formatlı saat ayarı
  • Birbirinden güzel dans ikonları
  • Daha az batarya ve bellek kullanımı

Kilit ekranı için de bir çok farklı ve güzel özelliğe sahip olan Launcher 8 HD'yi Android cihazlarınızın görünümünü güzelleştirmek ve farklı şekilde dha pratik olarak kullanmak istiyorsanız kesinlikle yüklemenizi tavsiye ederim. Ücretsiz olarak indirebildiğiniz uygulamayı seveeğinizi düşünüyorum.

YORUMLAR