Learn C++ 2.3.2 (Android)

Learn C++

Learn C++
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Learn C++, kullanıcılara C++ programlama dilini öğretmek amacıyla geliştirilmiş bir uygualmadır

Learn C++ kullanıcılara C++ öğrenme konusunda yardımcı olan bir mobil eğitim uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir uygulama olan Learn C++, C++ derslerini parmak uçlarınıza taşıyor. Learn C++ içerdiği birçok farklı C++ dersiyle kullanıcılara kendi kodlarını yazmayı öğretiyor. Uygulama içerisinde toplanda 60'ın üzerinde C++ dersi yer almakta. Bu dersler 8 seviyeye ayrılmış. Kullanıcılar dersleri tamamladıkça yeni derslerin kilidini açabiliyorlar ve bir sonraki seviyeye yükselebiliyorlar.

Learn C++, C++ öğrenmeyi eğlenceli bir hale de getiriyor. Uygulama içerisinde küçük testlere yer veriliyor. Bu testleri tamamlayarak hem bilginizi ölçebiliyor ve öğrendiklerinizi pekiştirebiliyor, hem de puan kazanarak puanlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırabiliyorsunuz. Yaratılan bu rekabet öğrenmek için daha da istekli olmanıza yardımcı oluyor.

C++ programlama dili günümüzde birçok popüler program ve uygualamanın alt yapısında yer alan bir programlama dili. Learn C++ uygulaması ile bu programlama dilini öğrenebilir ve kendinizi programcılık alanında geliştirebilirsiniz. Uygulama İngilizce olsa da genel olarak uygulama içerisinde anlatılanlar anlaşılabiliyor.

YORUMLAR