Learn Italian

Learn Italian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Learn Italian, Android kullanıcılarının telefon ve tabletleri üzerinden kolay ve basit bir şekilde İtalyanca öğrnemesini sağlayan ücretsiz bir eğitim uygulamasıdır.

Learn Italian, İtalyanca eğitimi konusunda pek çok ödüle layık görülmüş ücretsiz Android uygulamalarından bir tanesidir. İtalyanca öğrenmenizi eğlenceli ve kolay bir bir hale getiren uygulama sayesinde günlük yaşantınızda krşılaşabileceğiniz pek çok olayla ilgili gerekli İtalyanca bilgisini kısa bir sürede kolayca öğrenebilirsiniz.

İtalyanca öğrenebilmeniz için gerekli basit ve gelişmiş dersleri içerisinde barındıran Learn Italian içerisinde toplam 78 adet ders bulunmaktadır. Bu derslerin içerdiği konular genellikle günlük yaşantımızda ihtiyaç duyabildiğimiz olaylardan oluşmaktadır. Örneğin tanışma, hal hatır sorma, rakamlar, renkler, aile üyeleri,hayvanlar, saat,  günler vb. şeklinde en çok ihtiyaç duyacağımız kelime ve terimler.

Kullanmak için internet bağlantısı gerektirmeye uygulama sayesinde gün içerisinde en çok kullandığımız telefon ve tabletlerimiz üzerinde kolayca İtalyanca öğrenmemizi sağlıyor.

İtalyanca öğrenmek istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan biri olan Learn Italian'ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Günlük yaşantınızda karşılaşabileceğiniz durumları içeren 78 farklı İtalyanca dersi
  • Sözlük içeriisnde bulunan 2000'den fazla kelime ve terim
  • İtalyanca kelimeleri doğru bir aksan ile okuyabilme
  • En çok kullanılan fiil çekimlerini içeren 12 farklı fiil çekimi

YORUMLAR