LinkedIn Learning 0.1.268 (Android)

LinkedIn Learning

LinkedIn Learning
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LinkedIn Learning, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz güçlü bir eğitim portalıdır.

LinkedIn Learning, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir eğitim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Popüler iş ağı servisi olan Linkedln'in resmi uyguaması olan LinkedIn Learning ile dilediğiniz eğitimleri alabilirsiniz.

450 milyondan fazla aktif üyeye sahip olan LinkedIn'in yan uygulaması olarak hizmet veren LinkedIn Learning, çevrimiçi eğitim platformu olarak yoluna devam ediyor. Kullanıcılara ücretli eğitimler veren LinkedIn Learning, kodlamadan tasarıma kadar pek çok önemli konuda eğitimler içeriyor. Her hafta yenilenen içerikler ve farklı dil imkanlarıyla LinkedIn Learning uygulamasıyla eğitimleri kolayca alabilirsiniz. Microsoft tarafından da desteklenen eğitimler, pek çok konuda kullanıcılara yardımcı oluyor. 4000'den fazla eğitim konusu, kişiselleştirilebilir kurs önerileri, çevrimdışı görüntüleyebilme ve sertifika kazanma olanakları sayesinde LinkedIn Learning güçlü bir eğitim portalı olarak karşımıza çıkıyor. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz ve bilginize bilgi katabileceğiniz LinkedIn Learning ile tam donanımlı bir uzman haline de gelebilirsiniz. Grafik tasarım eğitimleri, office eğitimleri ve web tasarım kursları gibi popüler konulara LinkedIn Learning ile erişebilirsiniz.

 

LinkedIn Learning uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz ancak, eğitimleri görüntüleyebilmek için belli miktar ücret ödemeniz gerekiyor. 

YORUMLAR