List: Daily Checklist 7.05 (Android)

List: Daily Checklist

List: Daily Checklist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

List: Daily Checklist, günlük olarak yapmanız gereken işlemleri kontrol altına alan ve unutmamanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Hepimiz günlük olarak yapacağımız işleri önceki günün gecesinde belirleyerek aklımızda tutmaya çalışırız. Genellikle unutulan bu günlük işleri not almak unutkanlığa karşı oldukça mantıklı bir çözüm olabilir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz List: Daily Checklist uygulaması, günlük olarak yapmanız gereken önemli veya rutin işleri notlar halinde düzenleyebilir. Bu sayede günlük işlerinizi unutmadan yapabilirsiniz.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan List: Daily Checklist, basit bir şekilde kullanılabiliyor. Günlük olarak yapmanız gereken işlemleri uygulama içerisine kaydediyor ve kategorilendiriyorsunuz. Aynı zamanda aldığınız bu notları telefonunuzun ana ekranına widget desteği sayesinde eklemeniz de mümkün. Bu sayede uygulamaya giriş yapmadan, her telefonunuzu açtığınızda yapmadığınız işleri hatırlayacak ve zor durumda kalmayacaksınız.

Kullanıcıları tarafından oldukça olumlu yorumlarla karşılanan List: Daily Checklist'i bu tarz bir uygulama arıyorsanız denemenizde fayda var. Çünkü List: Daily Checklist hem kullanışlı hem de telefonda fazla miktarda yer kaplamıyor. List: Daily Checklist'in en önemli avantajı, artık günlük işlerinizde unuttum bahanesini söylemek zorunda kalmayacaksınız.

YORUMLAR