Liverpool Alarm

Liverpool Alarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Liverpool Alarm, Liverpool takımını destekleyen ve sevenlerin takımının maçlarını kaçırmamak için kullanabileceği ücretsiz ve basit bir Android uygulaması.

Liverpool Alarm, Liverpool FC'nin oynayacağı tüm maçları canlı olarak izlemek isteyen ve kaçırmak istemeyen Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanabileceği ücretsiz bir alarm uygulaması. Fakat bu uygulama sade bir alarm uygulamasından daha farklı olarak Liverpool maçları için alarm vermekle birlikte, Premier Lig'in en popüler takımlarından bir tanesi olan Liverpool ile ilgili güncel haberleri de görebilmenizi sağlıyor.

Liverpool'un oynayacağı tüm maçların tarih ve saatlerini gösteren uygulama, aynı zamanda maçların canlı skor ve sonuçlarını takip edebilme imkanı sunuyor. Böylece izleyemeseniz bile Liverpool maçlarının kaç kaç bittiğini öğrenebiliyorsunuz.

Elbette Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe dururken neden Liverpool'u tutayım diye düşünüebilirsiniz fakat bu uygulama sadece Liverpool'lular için geliştirilmedi. Liverpool maçlarını izlemekten keyif alan bir Beşiktaş'lı ya da Bursaspor'lu da uygulama sayesinde Liverpool maçlarının ne zaman olduğunu öğrenir ve maç başlamadan önce uyarı alır.

Hem Liverpool maçları hem de Liverpool futbol takımı hakkında tüm detay ve haberlere ulaşmanızı sağlayan Liverpool Alarm uygulamasını ücretsiz olarak indirip Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR