Locket Lock Screen

Locket Lock Screen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Locket Lock Screen, her uyandığınızda ilgi alanlarınıza göre ilgilenebileceğiniz en iyi 5 haberi size sunan başarılı ve yararlı bir Android akıllı kilit ekranı uygulamasıdır.

Locket Lock Screen, ilgi alanlarınızı ve merak ettiğiniz şeyleri tespit ederek bu bilgilere göre size haberler sunan bir akıllı kilit ekranı uygulamasıdır. Uygulamayı ne kadar çok kullanırsanız daha fazla veri toplanacağından dolayı daha çok ve alakalı sonuçlar almaya başlayacaksınız.

Fakat uygulama yeni ve beta sürecinde olduğu için şu an sadece İngilizce dil desteği bulunuyor. İlerleyen zamanlarda farklı dil desteklerinin de ekleneceği geliştirici firma tarafından açıklandı. Türkçe dil desteğine sahip olursa pek çok kullanıcı için çok yararlı olabileceğini düşünüyorum.

Uygulama üzerinde şu an bir ügvenlik sistemi yok fakat en kısa zamanda şifreli güvenlik yönteminin geleceğini de geliştirici firma açıkladı.

Uygulamanın öne çıkan özellikleri:

  • Güncel ve kişisel hikayeler
  • Muhteşem görseller
  • Kilit ekranına gelen hikayeleri daha sonra okumak için kaydetme
  • Kolay kullanım ve kullanıcı arayüz
  • Ücretsiz

Locket Lock Screen sayesinde ekran kilidinizi açmadan pek çok yararlı hikayeye göz atabilir, dilerseniz detaylı olarak okuyabilirsiniz.

YORUMLAR