LoL Hero Wallpaper

LoL Hero Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LoL Hero Wallpaper, League of Legends oynayan oyuncuların en sevdiği şampiyonların duvar kağıtlarını Android cihazlarının anasayfasına taşıma imkanı veren ücretsiz bir Android duvar kağıdı uygulamasıdır.

LoL Hero Wallpaper, adından da anlayacağınız üzere League of Legends ile ilgili bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Peki bu uygulama ne tür duvar kağıtları barındırıyor derseniz, League of Legends oyunundaki şampiyonların etkileyici ve güzel fotoğrafları diyebilirim.

Dünyanın en büyük ve en çok oynanan MOBa oyunu konumunda olan League of Legends'daki şampiyonlar arasından favorilerinizin duvar kağıtları uygulama üzerinden bularak Android telefon ve tabletlerinizin duvar kağıdı olarak belirleyebilirsiniz. Aynı şampiyon için bir den fazla duvar kağıdı seçeneğine de uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uygulama üzerinde şu anda 500'den fazla duvar kağıdı bulunmaktadır. Hepsi kaliteli ve etkileyici duvar kağıtlarından oluşan güzel bir koleksiyona sahip olan uygulama sayesinde League of Legends hayranlığınızı mobil cihazlarınıza taşıyabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü üzerinde birden fazla duvar kağıdı arasından beğendiklerinizi seçerek anında duvar kağıdı olarak belirleyebiliyorsunuz. Sade ve basit bir tasarım ve kullanıma sahip olan uygulamanın boyutu da oldukça ufak ve cihazınızı yormaz. Sizde League of Legends oyuncusu iseniz ve en sevdiğiniz şampiyonların etkileyici posterlerini telefonlarınızın ekranlarında görmek istiyorsanız LoL Hero Wallpaper uygulaması ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Eğer League of Legends oyuncusu değil iseniz buraya tıklayarak hemen oyunu indirebilir ve ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.