Loop Dots 1.2.0 (Android)

Loop Dots

Loop Dots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loop Dots, renkli noktalara bağlamaya çalıştığınız ücretsiz bir Android oyunu.

Loop Dots, Android cihazlarınızda boş zamanlarınızda kafa yormadan oynayabileceğiniz bulmaca oyunları arasında. TwoDots oyununu bitirdiyseniz yeni bölümlerin eklenene dek beklemeden alternatifini oynayabilrsiniz.

Tüm platformlarda resmi olarak karşımıza çıkkan Loop Dots oynanış olarak TwoDots’dan farklılık göstermiyor. Yine karşınızda birbirlerine bağlamanız gereken renkli noktalar var ve en az iki tanesine bağlayarak eritmeye çalışıyorsunuz ve tablonun yapısından bunu kolaylıkla başarmanız mümkün değil. Üstüne üstlük hareket sınırınız da olduğundan olabildiğince az hamlede yapmak durumundasınız.

Oyunda bölüm bölüm ilerliyorsunuz ve her bölümde göreviniz farklılık gösteriyor. Bazen belli sayıda farklı renkte noktayı bağlamanız, bazen hareket sınırınızı aşmadan bağlamanız, bazen de şekil çizmeniz gereken bölümlerle karşılaşıyorsunuz. Sınırlı sayıda kullanımınıza sunulan güçlendiricilerden yardım alarak, noktaların yerlerini değiştirerek veyahut son hamlenizi geri alarak kilitlenen oyunu açma şansına sahipsiniz.

YORUMLAR