Love Ballons

Love Ballons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Love Ballons, ekrandan geçen kalp şeklinde ve farklı renklerdeki tüm balonları patlatmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Love Ballons, özellikle sevgililerin oynayarak kimin daha çok kalpli balon patlatacağını görebileceği eğlenceli ve basit bir Android oyunudur. Oyunun teması son derece basit ve sade bir düzen üzerine kurulu. Oyundaki göreviniz ekrandan geçen tüm balonları patlatmak. Eğer balon kaçırırsanız oyun bitiyor ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Oynadıkça el beceriniz ve hızlılığınızın artacağı oyunda, balonları patlatmaya devam ettikçe balonların geçiş hızı artmaktadır. Bu nedenle oyun gittikçe zorlaşıyor ve bir süre sonra ekrandan geçen tüm balonları patlatmak oldukça zor bir hal alıyor.

Ekrandan geçen balonlar kalp şeklinde ve hepsi birbirinden farklı renktedirler. Göz yanılmasına uğramadan tüm balonları dikkatlice patlatmanız gerekiyor. Basit olmasına rağmen oynadıkça bağımlılık yapan bir etkiye sahip olan Love Ballons oyununda en yüksek puana ulaşmak için hırs yapabilirsiniz.

Bu tür oyunların uzun süre oynanmasında gözlerinizde ağrılar oluşabilir. Bu nedenle oynarken ufak aralar vererek gözlerinizi dinlendirmek sizin için yararlı olacaktır. Eğer arkadaşınız yada sevgiliniz sizden yüksek puan yaptıysa onu geçmek için acele etmeyerek sabırlı olmalısınız. Android telefon yada tablet sahibiyseniz, Love Ballons'u ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR