Luna Launcher 1.2.709 (Android)

Luna Launcher

Luna Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Luna Launcher, Android telefon kullanan çocuklar için geliştirilmiş ücretsiz launcher uygulaması.

Luna Launcher, Android telefon kullanan çocuğunuz için seçebileceğiniz en iyi launcher uygulamaları arasında. Çocuğunuzun hangi uygulamaları ne kadar süreyle kullanacağından görebileceği içeriğe her şey sizin denetiminizde bu ücretsiz launcher uygulamasında.

Ebeveyn denetim aracı sunan, hem ebeveyn hem de çocukların kullanabildiği sanırım ilk Android launcher uygulaması Luna Launcher.

Akıllı telefon kullanımına başlama yaşının oldukça küçük olması ve telefonla fazla vakit geçirilme durumundan yola çıkılarak geliştirilen launcher uygulamasında arayüzü tamamen çocuğunuzun görmesi gerektiği şekilde hazırlayabiliyorsunuz. Kullanabileceği uygulamaları hatta uygulamalarda yapabileceklerini de belirleyebiliyorsunuz. Gün içinde uygulamalarda harcayacağı süreyi de belirleyebiliyorsunuz ki belirlenen süre sonunda cihazın otomatik olarak kilit moduna geçtiğini belirteyim.

Ebeveyn ve çocuk modu arasında kolay geçiş imkanı tanıyan Luna Launcher’ın dahili YouTube oynatıcısı, hava durumu widget’ı da bulunmakta.