Lyrics Finder

Lyrics Finder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lyrics Finder uygulamasını kullanarak Android mobil cihazlarınızdan şarkı sözü bulma işini otomatik olarak bulabilirsiniz.

Lyrics Finder şarkı sözü bulma uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde müzik dinlerken bir yandan da şarkı sözlerini görmek isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri şarkı sözü bulma uygulamaları arasında yer alıyor. Hem kolayca kullanılabilen yapısı hem de oldukça geniş arşivi sayesinde kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamanız da pek olası değil.

Uygulama isterseniz otomatik bir şekilde çalan şarkıları tespit edebiliyor ve hemen sözleri ekrana getirebiliyor. Ancak bunu istemeyenler için de buton basımı gerektiren bir şarkı sözü bulma mekanizması da unutulmamış. Spotify kullanıcılarının dinledikleri şarkıların sözlerini de tespit edebilen Lyrics Finder, böylece internet üzerinden verilen müzik servisleri konusunda da destek sunuyor.

İngilizce, Türkçe, Almanca, Fransızca, Rusça ve pek çok sık kullanılan dünya dillerindeki parçaları destekleyen ve neredeyse her şarkının sözlerini tespit edebilen uygulama, bunları oldukça kolay okuyabileceğiniz sade bir arayüzle birlikte sunuyor. Eğer gelecekte internet bağlantınız olmadığında da şarkı sözlerine erişmek istiyorsanız, uygulamanın offline saklama özelliğinden faydalanabiliyorsunuz.

Diğer şarkı tanımlama uygulamaları gibi uygulamalarla ya da web tarayıcılarla da uyumlu bir şekilde çalışabilen uygulama, böylece şarkı sözlerine neredeyse istediğiniz her noktadan erişebilmenize yardımcı oluyor. Ancak ilk defa bir şarkının sözünü bulmak istiyorsanız internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini de unutmayın.

YORUMLAR