LYS Çıkmış Sorular Denemeleri

LYS Çıkmış Sorular Denemeleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geçmiş yıllarda çıkmış LYS sorularını çözerek sınava kendinizi hazırlayabilirsiniz.

Üniversiteye giriş sınavının ikinci aşaması olan LYS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik hazırlanan LYS Çıkmış Sorular Denemeleri uygulaması sayesinde bulunduğunuz her yerden Android işletim sistemli cihazlarınızı kullanarak deneme çözebileceksiniz.

Basit ve kolay bir kullanıma sahip olan LYS Çıkmış Sorular Denemeleri uygulaması, geçmiş yıllarda LYS’de sorulan soruları bir arada sunarak öğrencilerin faydalanmasını amaçlıyor. Sınavlar butonuna tıkladıktan sonra hangi yılın sorularını çözmek istiyorsanız seçimi yapıyorsunuz ve soruların bulunduğu ekranla baş başa kalıyorsunuz. Soruların doğru yanıtını bulduktan sonra, sorunun hemen altında bulunan şıklardan seçim yaparak sınav sonunda doğru, yanlış ve toplam netinizi görebilirsiniz.

Uygulamanın giriş ekranında sınava kaç gün kaldığını gün, saat ve dakika şeklinde görebilmeniz de mümkün hale getirilmiş. Sınavları ve soruları arkadaşlarınızla paylaşabilmenizin de mümkün olduğu uygulamada toplamda 1500 soru bulunuyor ve ayrıca çözdüğünüz sınavları internet bağlantınız olmadan da inceleyebiliyorsunuz. LYS maratonunda başarıya ulaşmanın çok fazla soru çözmekten geçtiğini unutmamalı, uygulamayı Android işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR