Mad Truck Challenge 1.0 (Android)

Mad Truck Challenge

1.0
Mad Truck Challenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Truck Challenge'da engebeli arazilerde canavar kamyonumuzu kullanmaya ve düşmanlarımızı alt etmeye çalışıyoruz.

Mad Truck Challenge, Android cihazları üzerinde aksiyon odaklı bir yarış oyunu denemek isteyenlerin göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda çeşitli silahlarla donatılmış olan canavar kamyonumuzu zorlu arazi ve iklim şartlarında kullanmaya çalışıyoruz. Bu macerada yalnız değiliz. Bizimle birlikte yol almaya ve bitiş çizgisine herkesten önce varmaya çalışan birçok rakibimiz de var. Silahlarımız bu aşamada devreye giriyor ve rakiplerimize karşı sağlam bir duruş sergilememize yardımcı oluyorlar. Gerektiği zamanlarda roketleri ateşleyerek diğer yarışçıların işini biraz daha zorlaştırabiliyoruz.

Fizik tabanlı bir oyun olan Mad Truck Challenge'da araçların engebelere verdikleri tepkiler yerinde. Bu noktada hiçbir eksiklik hissettirmeyen oyun ilk falsosunu grafiklerde veriyor. Açıkçası biraz daha iyi grafikler ve animasyonlar görmeyi isterdik.

Oyunun en fazla dikkat çeken ve oyuncuları cezbedecek yönleri arasında upgrade edilebilir araç sistemleri yer alıyor. Bölümlerden sonra araçlarımızın farklı parçalarını güçlendirebilme şansına sahibiz.

Sonuç olarak Mad Truck Challenge birkaç eksiği olmasına rağmen eğlenceli bir oyun. Aksiyon odaklı yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Mad Truck Challenge'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR