Magic River 1.0 (Android)

Magic River

1.0
Magic River
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic River eğlenceli bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Magic River basit ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Magic River'da bir nehirde yol alamaya çalışan kahramanları kontol ediyoruz. Oyunda temel amacımız en uzun süre teknemizle kürek çekerek nehrin en uzak noktasına yolculuk etmek. Fakat bu iş ğek kolay değil; çünkü nehirde yol alırken karşımıza kayalar çıkıyor. Bu kayalara çarpmamak için dikkatli bir şekilde teknemizi kontrol etmeliyiz. Ayrıca nehirde vahşi timsahlar gibi ölümcül tehlikeler de karşımıza çıkıyor.

Magic River reflekslerimizi test eden bir oyun. Biz teknemizle ilerlerken farklı sürprizlerle karşılaşabiliyoruz. Bu sürprizlere karşı hızlı bir şekildek arar almamız ve uygulamaya geçmemiz gerekiyor. Oyunun yine de dinlendirici bir yapısı olduğu söylenebilir. Özellikle ses efekleri ve müzikler kafanızı boşaltmanızı ve rahatlamış bir şekilde oyun oynayabilmenizi mümkün kılıyor.

Magic River'ın grafikler göze oldukça hoş görünüyor. Renkli bir çevre tasarımına sahip oyunda farklı yerler keşfedebilmeniz mümkün.

YORUMLAR