March of Empires 1.0.1b (Android)

March of Empires

March of Empires
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

March of Empires farklı ulusları seçebildiğiniz bir mobil strateji oyunudur

March of Empires online altyapıya sahip olan ve zengin bir içeriği beraberinde getiren bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan March of Empires, mobil oyunlarda bir hayli tecrübeye sahip Gameloft tarafından geliştirilmiş bir oyun. March of Empires'da 3 farklı ulusun dünya hakimiyeti için girdiği mücadele konu alınıyor. Oyunda bu uluslardan birini seçebiliyorsunuz ve özel birimlerini, binalarını ve yeteneklerini kullanabiliyorsunuz. Çöl Sultanları doğu medeniyetini temsil ediyor. Dağlık Bölge Kralları ise dinlerine bağlı ve onurlu şövalyeleri temsil ederken Kuzeyli Çarlar kurnazlıkta usta Slav medeniyetini temsil ediyor. Bu taraflardan birini seçtikten sonra kendi başkentimizi inşa ediyoruz ve kaynak toplayarak ordumuzu geliştirmeye başlıyoruz.

March of Empires'da bölge bölge fetih yaparak topraklarımızı geliştirmekteyiz. Fethettiğimiz bölgeler bize bonuslar kazandırabiliyor. Özel ticaret merkezleri, ambarlar ve tapınaklar inşa ederek kaynak ve avantaj kazanabiliyoruz. Oyunda diğer oyuncularla ittifak kurabilir ve ortak bir şekilde savaşabilirsiniz.

March of Empires'da bir yandan düşman topraklarına saldırırken bir yandan da kendi topraklarımızı savunmamız gerekebiliyor. Savaşlarda kullanacağımız taktikleri biz belirliyoruz ve bu da savaşların kaderini tayin ediyor. Güzel grafiklerle donatılmış March of Empires strateji oyunu seven oyuncuların keyifle oynayabileceği bir oyun.

YORUMLAR