Material Islands 0.17 (Android)

Material Islands

Material Islands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Material Islands uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda oldukça sevimli arkaplan resimlerine ulaşabilirsiniz.

Material Islands uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahipleri için hazırlanmış ücretsiz bir duvar kağıdı yani arkaplan resmi uygulaması olarak karşımıza çıktı. Hem çok kolay ayarlanabilen yapısı hem de güzel görselleri karşımıza çıkarması sayesinde sade bir mobil cihaz deneyimi yaşamak isteyenlerin kesinlikle tercih edebileceklerini düşünüyorum.

Material Islands olarak adlandırılması ise tabii ki şaşırtıcı değil. Zira uygulamada sunulan arkaplan resimlerinin materyal dizayn anlayışına göre düzenlenmiş olmaları ve vektörel çizimlerden oluşmaları sayesinde göz yormayan, sade ve sevimli adacıklara kavuşabiliyorsunuz. Bazen yüksek bir dağ görüntüsünü bazen de buz dağı gibi daha deneysel arkaplan görsellerini kullanıcılara sunan uygulama, bu görselleri dilediğiniz zaman değiştirmenize de olanak tanıyor.

Uygulamada hoşunuza gidecek bir diğer şey ise günün vaktine göre arkaplan resminin değişiklik göstermesi. Böylece sabah, öğle, akşam ve gece gibi gün döngülerini anlık olarak ana ekranınızda görebiliyor, bunların otomatik olarak zaman göre değişimini inceleyebiliyorsunuz. Her ne kadar küçük bir detay olsa da mobil cihazınızın genel görünümü üzerinde büyük bir etkisinin olduğunu belirtmek gerekiyor.

Akıllı saat desteğine de sahip olan uygulama, saatlerinizin arkaplan resmini de değiştirerek onu özelleştirmenize imkan tanıyor. Uygulamanın her yeni sürümüyle birlikte yeni adaların ve özelliklerin gelmesi ise kısa süre sonra oldukça geniş seçeneklere sahip olmasını sağlayacak. Yeni bir masaüstü resmi uygulaması arıyorsanız Material Islands kesinlikle denemeniz gereken uygulamalardan birisi olacaktır.

YORUMLAR