Mega Zoom Camera 1.1 (Android)

Mega Zoom Camera

1.1
Mega Zoom Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mega Zoom Camera, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir zoom yapma uygulamasıdır.

Mega Zoom Camera, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir kamera uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uzaktaki nesneleri veya insanları dijital zoom ile daha yakından çekmenizi sağlayan bu uygulama sayesinde kameranızı maksimum seviyede kullanabilirsiniz.

Kamera'nın yeterli seviyede zoom yapamaması hepimizin ortak sorunu diye düşünüyorum. Derstesiniz, hoca önemli notlar yazmış veya sizinle paylaşmayacağı slaytlardan ders anlatıyor. Amfi gibi büyük dersliklerde veya en arka sıralarda oturan biriyseniz kameranın zoom kapasitesi genellikle yetersiz kalır ve çektiğiniz fotoğraftan istediğiniz görüntüyü elde edemezsiniz. İşte Mega Zoom Camera bunu ortadan kaldırıyor. Bulunduğunuz konumdan daha uzaktaki nesneleri daha net ve iyi kalitede çekmenize olanak tanıyor. Dijital zoom özelliği sayesinde fotoğraflarınızı 'x50' yakınlaştırmayla çekebiliyorsunuz. Telefonunuzun modeline göre x100'e kadar bile çıkabilirsiniz.

Ayrıca uygulamanın özellikleri bununla da sınırlı değil:

  • Kamera görüntüsü ayarlayabilme (Negatif, Sepya vs.)
  • Çekim modu (Manzara, Parti, Gece, Plaj vs.)
  • Beyaz dengesi (Gün ışığı, gölge vb.)

Özellikle vahşi doğa severlerin ve uzaktaki bir nesneyi daha yakından çekebilmek isteyenlerin mutlaka kullanması gereken bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

NOT: Uygulama 8 Megapiksel ve üzeri kameraya sahip telefonlarda daha iyi çalışmaktadır.

YORUMLAR