Microsoft Groove

Microsoft Groove
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Groove, Xbox Music'in geliştirilmiş sürümü ve Android platformunda ücretsiz karşımıza çıkıyor.

Microsoft Groove Music (Groove Müzik), Android telefon ve tabletinizde günün her anında müzik dinlemeyi seven biriyseniz kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir müzik uygulaması.

Daha çok XBOX konsoluna sahip olanların kullandığı abonelik sistemiyle çalışan bir müzik servisi olan XBOX Music’in modernleştirilmiş sürümü diyebileceğim Groove Music uygulamasını iki farklı şekilde kullanabiliyorsunuz. Telefonunuzda veya OneDrive’da tuttuğunuz .mp3 formatındaki müziklerinizi aktarıp ister çevrimiçi isterseniz de çevrimdışı dinleyebiliyor, beğendiğiniz parçalardan oluşan özel çalma listeleri hazırlayabiliyorsunuz. Eğer ücretli modele geçiş yaparsanız, Music Pass abonelerine özel sunulan milyonlarca albüm ve şarkıdan oluşan müzik kataloglarına ulaşabiliyorsunuz. Şarkılarınıza sadece mobil cihazınızdan değil, bilgisayarınızdan da erişme şansınız oluyor. Music Pass’in avantajlarından 30 gün ücretsiz faydalanma, hali hazırda Xbox Music Pass üyeliğiniz varsa onu kullanma şansına sahipsiniz.

Geniş müzik kataloglarından seçim yapmanın haricinde sadece beğendiğiniz şarkıcının şarkılarının döndüğü radyo istasyonlarını da dinleyebiliyorsunuz. Music Pass üyeliğinin fiyatı diğer müzik servisleriyle aynı ancak yerli şarkı listesinin yabancı şarkı listesi yanında oldukça kısıtlı olduğunu söyleyebilirim.

Groove Music uygulaması şu anda Türkiye’de kullanımda değil ancak yakın zamanda Xbox Music gibi ülkemize de uğrayacaktır.

YORUMLAR