Midifun Karaoke 6.10 (Android)

Midifun Karaoke

Midifun Karaoke
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    235

  • Üretici

    Puasoft

Yüzlerce şarkı arşivi sunan Midifun Karaoke ile Android cihazlarınızdan karaoke yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Midifun Karaoke uygulaması ile karaoke yapmak için çeşitli mekanlara gitmenize gerek kalmadan Android cihazlarınız üzerinden karaoke yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çevrimdışı bir karaoke uygulaması olan Midifun Karaoke, yüzlerce şarkı arşivini hem indirme hem de dinleme imkanı sunuyor. Şarkı sözlerini de sizlere sunarak, performans esnasında takılmadan şarkı söylemenize imkan tanıyan uygulama, kendi şarkılarınızı da gönderebilmenize olanak sağlıyor. Daha keyifli vakit geçirebilmeniz için bir tahmin oyununu da sizlere sunan uygulamada, sözlerin hangi şarkıda geçtiğini bulmaya çalışabilirsiniz.

Sürekli güncellenen müzik arşiviyle her türden ve dilden enstrümental şarkıyı kullanıcılarına sunmayı hedefleyen Midifun Karaoke uygulamasında kayıt esnasında cihazınızın mikrofonunu hoparlörden çok uzakta tutmamanız tavsiye ediliyor. Yani kulaklıkla kayıt yaparken kalite konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Eğer siz de Android cihazlarınız üzerinden karaoke yapmak istiyorsanız, Midifun Karaoke uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR