Might and Glory: Kingdom War 1.0.3 (Android)

Might and Glory: Kingdom War

Might and Glory: Kingdom War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Might and Glory: Kingdom War mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Might and Glory: Kingdom War online altyapıya sahip olan ve diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Might and Glory: Kingdom War'da Orta Çağ döneminde geçen fantastik bir macera konu alınıyor. Kılıç ve kalkanın büyü ile birleştiği oyunda bütün olaylar kötülüğün temsilciği Kara Şovalye'nin masum krallıklara saldırmasıyla ve dünyayı kaosa sürüklemesiyle başlıyor. Biz bu kaosun ardından yeni bir krallık kuruyoruz ve Kara Şovalye'nin karşısına çıkarak onu yok etmek için mücadele ediyoruz.

Might and Glory: Kingdom War'da diğer oyuncular da bizim gibi kendi krallıklarını kurmaktalar. Bu nedenle sınırlı miktardaki kaynaklar üzerinde hakimiyet kurmak için diğer oyuncularla da savaşmamız gerekiyor. Krallığımızı kurarken ilk olarak üretimimizi başlatacak binaları kuruyoruz ve topladığımız kaynakları bu binalarda işleyerek askerlerimizi yetiştiriyoruz. Oyunda kendi ordumuzu güçlü kahramanlarla destekleyebilmekteyiz. Bir yandan asker yetiştirip saldırı gücümüzü artırırken diğer yandan kale savunmamızı da diğer oyuncuların saldırılarına karşı güçlendirmemiz gerekiyor.

Might and Glory: Kingdom War göze hoş görünne grafiklerle donatılmış bir mobil oyun.

YORUMLAR