Milk Music

Milk Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Milk Music, Samsung Galaxy akıllı telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak 13 milyondan fazla şarkıya ulaşabilecekleri ücretsiz müzik servisidir.

Milk Music, Samsung tarafından geliştirilen ücretsiz ve reklamsız radyo servisidir. İstediğiniz şarkıları dinleyebilmenizi sağlayan yeni müzik servisi üzerinde herhangi bir reklam bulunmuyor.

Hiç bir ödeme yapmadan reklamsız müzik dinleme keyfi yaşayabileceğiniz Music Milk, şu an için sadece Samsung Galaxy akıllı telefon ve tablet sahipleri tarafından kullanılabilinmektedir.

Eski radyolarda kanal aramak için çevirdiğimiz tuşlardan esinlenilerek geliştirilen uygulamanın arayüzü modern ve etkileyici. Parmağınız yardımıyla radyo kanallları arasında gezerek dilediğiniz müziklere kolayca ulaşabilirsiniz. Kullanmak için herhangi bir kayıt işlemi gerekmeyen servis üzerinde açtığınız radyo kanallarındaki müzikler hemen çalmaya başlar.

200 radyo istasyonu ve 13 milyon şarkı ile hizmete başlayan müzik servisi, müzik alanında profesyonel kişiler tarafından hazırlanan listeler ile donatılmış.

Samsung tarafından geliştirilen uygulama şuan için sadece Galaxy akıllı telefon ve tablet sahipleri tarafından kullanılabilsede en kısa süre içerisinde diğer Android cihaz sahipleri tarafından da kullanılabilir hale gelecektir.

Sizde mobil cihazlarınız üzerinde müzik dinlemeyi seviyorsanız ve bunun için herhangi bir ücret ödemeden reklamsız bir servis arayışındaysanız Milk Music'i denemenizi tavsiye ederim.

 

YORUMLAR