Milli Takım Marşları

Milli Takım Marşları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Milli Takım Marşları, Android cihazlarınız üzerinde Türkiye Milli Takım için hazırlanmış marşları dinleyebileceğiniz yada zil sesi yapabileceğiniz güzel ve ücretsiz bir uygulamadır.

Milli Takım Marşları, Türkiye A Milli Futol Takımımız için yaızlmış 9 farklı marş ve şarkıyı içinde bulunduran yararlı bir Android uygulamasıdır. Uygulama oldukça sade ve basittir. Uygulama içerisinde yer alan marşları dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

Uygulamada bulunan marş ve şarkıları dinlemek dışında Android cihazınızın zil sesi olarak belirleyebilirsiniz. Favoti Türkiye marşınızı seçerek Android cihazlarınızı kişiselleştirebilir ve her telefonunuz çaldığında tüyleriniz diken diken olabilir.

Uygulama üzerinde seçtiğiniz marşı zil sesi olarak belirleyemiyorsanız, telefonunuzun ayarlar menüsünden ses bölümüne girerek seçebilirsiniz.

Türk Milli takım marşlarını dinlemek hoşunuza gidiyorsa, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde dinleyebilmenizi sağlayacak olan bu uygulamayı ücretsiz olarak Android cihazlarınıza mutlaka indirmelisiniz.

YORUMLAR