Mini Golf Club 1.0 (Android)

Mini Golf Club

1.0
Mini Golf Club
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Golf Club, Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiş kaliteli bir golf simülasyonu oyunu.

Mini Golf Club, gücünü Unity oyun motorundan alan mobil oyunlar arasında yer alıyor ve hem tablette hem de akıllı telefonlarda oynanabilen harika bir golf simülasyonu oyunu. Ücretsiz olarak gelen golf oyununda 50’nin üzerinde çeşitli engellerle dolu golf sahası bulunuyor; sahaların tasarımı ise gerçekten göz kamaştırıyor diyebilirim.

Android tabanlı cihazınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir golf oyunu arayışı içerisinde iseniz Mini Golf Club’ı şiddetle öneririm. Unity motoru ile tasarlandığından hem grafikler hem de oynanış yönünden tatmin eden yapımda golf sahalarında karşılaşılan tüm engeller –fazlasıyla- mevcut. Bu sayede kendinizi gerçekten golf oynuyormuş gibi hissedebiliyorsunuz.

İnce hesaplamalar isteyen spor dalları arasında bulunan golfü mobil cihazımızda deneyimlememize imkan tanıyan Mini Golf Club, her yönüyle ücretsiz kategorisinde en iyi golf oyunu ancak ücretsiz sürümündeki reklamlar oyundan soğutacak kadar fazla. Gerek menülerde gerekse de oyun içerisinde karşımıza çıkan can sıkıcı reklamları görmemek için yaklaşık 4 TL ödemeniz gerekiyor.

YORUMLAR