Mini Golf Stars 2 2.10 (Android)

Mini Golf Stars 2

Mini Golf Stars 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Golf Stars 2, Android cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz bir golf oyunu ve çoklu oyuncu desteği mevcut.

Mini Golf Stars 2, Android tabanlı cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz golf oyunlarından biri. İster tek başınıza oynayıp kendinizi geliştireceğiniz, isterseniz de turnuvalara katılarak dünyanın dört bir yanından golf oyuncuları ile karşılaşabileceğiniz eğlenceli bir golf oyunu.

Mobilde spor oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, futbol ve basketboldan sıkıldıysanız daha dinlendirici bir oyun arıyorsanız Mini Golf Stars 2 oyunu ile tanışmalısınız. Mağazada yeni yayınlanan golf oyunu görsel açıdan beklentimi karşılamasa da oynadığım süre boyunca eğlendirdi. Boş zamanınızda açıp kısa süreliğine oynayabileceğiniz bir spor oyunu diyebilirim.

Orta kalite grafikler sunan golf oyununda iki oyun seçeneğimiz var. Misafir modunda giriş yaparak tek başımıza oynayabiliyor veya kendimize bir hesap oluşturup (Facebook hesabımızla giriş yapabiliyoruz.) çoklu oyuncu moduna giriş yapabiliyoruz. Her iki oyun modu da eğlendiriyor. Eğer mobilde ilk defa golf oyunu oynuyorsanız kesinlikle antrenman yapmadan turnuva moduna geçmeyin derim. Zira çevrimiçi modda seçim yapamıyor ve yapay zekaya karşı oynamadığımızdan zorlu geçiyor.

Bazen nehrin kıyısında, bazen çölün ortasında, bazen kumsalda, bazen de uzayın derinliklerinde golf maçlarına çıktığımız oyunun kontrolleri genel olarak basit. Topu havalandırmak ve dümdüz atmak için sağ tarafa yerleştirilmiş butonu kullanıyoruz. Buradaki buton futbol oyunların alışık olduğumuz şekilde işliyor, bu yüzden zorlanacağınızı sanmıyorum. Atış yapmak oldukça basit olmasına karşın topu istediğim noktaya atmak için yönlendirmek istediğimde oldukça zorlandım. Sağa veya sola yönlendirmek için baya uğraşmanız gerekiyor. Yani çok hassas yapmamışlar.

Mini Golf Stars 2, ilerleyen güncellemelerle daha iyi bir golf oyunu olabilir. Golf sahalarını ve oynanışı dikkate aldığımızda biraz gerçekçilikten uzak gibi görünse de kısa süreli oynanışta eğlendiriyor.

YORUMLAR