Mini Guns 1.0.0.7 (Android)

Mini Guns

Mini Guns
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Guns, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Mini Guns, stratejik bilginizi konuşturmanız gereken zevkli ve eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Farklı askeri birimlerden oluşan ordunuzu kurup savaşmaya başladığınız oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Büyük bir orduya sahip olduğunuz Mini Guns'da gerçek zamanlı savaşlara dahil olabiliyor ve arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz. Stratejik taktikler geliştirmeniz gereken oyunda efsanevi askeri birimleri kontrol ediyorsunuz. Kendinizi sürekli geliştirmeniz gereken oyunda işiniz bir hayli zor diyebilirim. Son derece dikkatli olmanız gereken Mini Guns'ı mutlaka denemelisiniz. Tepeden bir görünüm sunan oyunda yüksek kaliteli grafikler yer alıyor. Eğitimli ve donanımlı ordular için sürekli mücadele etmeniz gerekiyor. Farklı türde silahların ve ekipmanların yer aldığı bu oyunda son derece keyifli bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Aksiyon ve maceranın kol gezdiği oyunda diğer oyuncularla ittifak kurabiliyorsunuz. Ticaret sistemine de sahip olan oyunda fazla eşyalarınızı satarak para kazanabiliyorsunuz. Kendinizi sürekli geliştirmeniz gereken Mini Guns'ı sakın kaçırmayın.

Mini Guns oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR