Mirror Photo Collage Maker 1.1.7 (Android)

Mirror Photo Collage Maker

Mirror Photo Collage Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mirror Photo Collage Maker, ister fotoğraflarınızın kopyasını birleştirip ikili fotoğraflar isterseniz de kolajlar oluşturabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir Android fotoğraf düzenleme uygulaması.

Mirror Photo Collage Maker, bol bol selfie ve fotoğraf çekilmeyi sevenlerin kullanabileceği bir Android fotoğraf düzenleme ve süsleme uygulaması. Bu uygulama ile birlikte yapabileceğiniz iki genel işlem bulunuyor. Bunlardan bir tanesi mirror diye geçen fotoğrafı kopyalama. Yani çekildiğiniz bir fotoğraftaki kendinizi aynı fotoğraf içerisinde bir kez daha kullanabiliyorsunuz. Diğer işlem ise kolaj yapma. Seçeceğiniz farklı fotoğraflarınızı belirli çerçeveler ile ayırarak tek bir fotoğraf içerisinde göze hoş gelecek şekilde birleştirebiliyorsunuz.

Fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi sevenlerin beğenerek kullanabileceği uygulamanın arayüzü de son derece sadece ve modern bir tasarıma sahip olduğu için kullanırken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

İkileme ve kolaj dışında çerçeve ve filtre ekleme özelliklerini de barındıran uygulama, 37 farklı filtre ve 60 farklı çerçeveyi ücretsiz olarak sunuyor. Bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Android telefon ve tabletlerinize hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR