Missing Translation

Missing Translation
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • ÜRETİCİ

    GamesBoosters

Missing Translation kendine has bir yapıya sahip olan bir macera oyunudur

Missing Translation, point and click türündeki macera oyunlarına farklı bir yaklaşım getiren ve güzel bir hikaye içeren bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir macera oyunu olan Missing Translation'da kendisini hiç tanımadıkları bir gezegende bulan bir kahramanı yönetiyoruz. Bu yabancı gezegende dev bir çölün ortasına düşen kahramanımız garip yaratıklar tarafından izlendiğini fark ediyor. Yapması gereken şey ise bu garip yaratıklara aldırmadan etrafını keşfetmek. Fakat yasratıklar tamamen yabancı bir dil kullanıyorlar. Bu dili çözebilmek için ise karşımıza çıkan farklı bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

Missing Translation'ı oynayabilmek için İngilizce bilmenize gerek yok. Macera oyunlarında genelde diyaloglar ve uzun metinler yer aldığı için bu oyunları oynayabilmek için biraz İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmekte. Fakat Missing Translation'da herhangi bir metin veya diyalog yer almıyor. Oyunu sezgisel bir şekilde oynuyorsunuz ve bulmacaları çözerek hikaye boyunca ilerliyorsunuz.

Missing Translation'ın siyah beyaz piksel tabanlı grafikleri oyuna kendine has bir hava kazandırıyor.

YORUMLAR