Mood Fm

Mood Fm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sade tasarımıyla dikkat çeken bu uygulama sayesinde sevdiğiniz tarzda müzik parçalarını dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

Mood Fm ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir radyo uygulamasıdır. Tüm müzikseverler tarafından mutlaka kullanılması gerekenler listesinde yer alan bu uygulama sayesinde favori parçalarınızı nerde olursanız olun dinleyebilirsiniz.

İnternet üzerinden ücretsiz müzik dinlemenizi sağlayan bu uygulamada son derece temiz ve derli toplu bir arayüz kullanılıyor. Bu özelliği sayesinde tecrübesiz kullanıcılar bile hiçbir zorluk yaşamadan diledikleri radyoyu dinleyebilir. Mood Fm'de yer alan ana ekranda çalan şarkıyı durdurma, devam ettirme ve ileri sarma butonları aracılığıyla yönetebilme şansına sahipsiniz.

Kullanıcı odaklı tasarımı Mood Fm'in en dikkat çeken yanlarından bir tanesi. Yukarıda da belirttiğimiz gibi arayüz, diğer birçok radyo uygulamasında denk gelmediğimiz kadar sade. Hareketli, akustik, arabesk ve pek çok farklı tarzda müzik kategorisi içeren Mood Fm'de dilediğiniz kategoriden şarkı seçip dinleyebilirsiniz.

YORUMLAR