Mortal Kombat X (Android)

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  49,817

 • Üretici

  Warner Bros.

Mortal Kombat X, Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi dövüş oyunu.

Mortal Kombat X, efsane dövüş oyunu Mortal Kombat’ı Android cihazımıza indirip oynamamıza ve hem tablet hem de telefonda yeni nesil dövüş oyununun tadını çıkarmamıza izin veriyor. Hem görsel hem de oynanış açısından kaliteli ve de ücretsiz bir dövüş oyunu arıyorsanız Mortal Kombat X ile bu arayışınıza son vereceğinizi düşünüyorum.

Warner Bros tarafından geliştirilen popüler dövüş oyunu Mortal Kombat’ın son oyunu olan Mortal Kombat X, oyun konsolları ve PC kadar mobilde de dikkat çekmeyi başardı. Mobil cihazın sınırlarını zorlayan hayranlık uyandıran grafikler sunan dövüş oyununu tek başınıza oynayabildiğiniz gibi online turnuvalara katılıp en iyi Mortal Kombat oyuncuları ile karşılaşma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda favori Mortal Kombat oyuncularınızdan oluşan takımınızı kurup dövüşlere katılabiliyor, deneyimin yanında çok özel ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz.

Şimdiye kadarki en kanlı ve şiddetli Mortal Kombat oyunu olan Mortal Kombat X’in Android sürümünde seçebileceğiniz çok sayıda dövüşçü var. Scorpion, Sub-Zero, Johnny Cage, Kitana, Ermac, Sonya Blade, Liu Kang gibi klasiklerin yanında D’Vorah, Cassie Cage, Kotal Khan, Kung Jin gibi sadece yeni Mortal Kombat oyununda yer alan dövüşçüleri seçme şansı sunan ve oyunda bir müddet ilerledikten sonra açılan özel karakterlerle oynama şansı sunan oyunda Mortal Kombat’ın bir klasiği olan Fatality'ler yani bitirici vuruşlar unutulmamış. Ayrıca ilk kez bu oyunda gördüğümüz, dövüşü daha şiddetli hale getiren, bu kadar da olmaz dedirten X-Ray’ler mobil sürümde de yer alıyor ve çok iyi bir şekilde entegre edilmiş.

Yüksek donanıma sahip Android telefon veya tablet gerektiren Mortal Kombat X’in mobil sürümünün oynanışı ise tahmin edeceğiniz üzere basit. Dövüşçüyü kontrol etmek, özel hareketleri ve bitirici vuruşları yapmak için basit kaydırma hareketlerini kullanıyorsunuz. Zaten oyunun başlangıcında neyi nasıl yapacağınız gösteriyor. Bence kontroller biraz zor olsaydı yani silik butonlar yerleştirilseydi dövüşmek çok daha zevkli olurdu. Ancak bu haliyle de oynattırmayı başarıyor.

 • Not: Mortal Kombat X, her zamankinden fazla şiddet içerdiğinden 17 yaşından büyüklere öneriliyor.
 • Not2: Oyun düşük seviye Android cihazlarda çalışmıyor. 1GB RAM’e sahip bir tablet ve telefona sahipseniz hiç yüklememenizi öneririm.
 • Not3: Minimum 1.5GB boş alan gerektiriyor.

YORUMLAR